FOTOWOLTAIKA – CZY TO SIĘ TERAZ OPŁACA?

By admin

gru 16, 2022 | Bez kategorii | 0 komentarzy

"
Buy Electro PV

 

Lato w pełni, a to oznacza większy potencjał słońca do zasilania własnych paneli słonecznych i produkowania własnej energii!

Czekaj… jeszcze nie przeszedłeś na energię słoneczną? W takim razie nadszedł najlepszy moment – wszystko, co musisz zrobić, to w końcu podjąć pozytywną decyzję, a My Ci w tym pomożemy.
Z KAŻDYM DNIEM JEST CORAZ WIĘCEJ POWODÓW ABY PRZEJŚĆ NA ENERGIĘ ZE SŁOŃCA.

Fotowoltaika ma wiele zalet. Znacznie obniża koszty energii, powoduje ogromny wzrost energooszczędności domu, jest bezobsługowa i faktycznie zwiększa wartość nieruchomości, na której jest instalowana. Ponadto znacząco przyczynia się do poprawy jakości powietrza, którym na co dzień oddychamy i niesie za sobą szereg innych zalet z dziedziny ekologii.

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, czy warto mieć własne panele na dachu to poniżej rozwiejemy je i sam zobaczysz, że to najlepsza inwestycja jaką możesz zrealizować tego lata.
CZY W POLSCE INSTALOWANIE PANELI SIĘ OPŁACA?

W Polsce jest średnio 1500 godzin słonecznych w skali każdego roku i przydomowa elektrownia fotowoltaiczna nie zmarnuje z nich ani minuty. Taki domowy system do produkcji własnej energii działa również w dni pochmurne oraz przez okrągły rok – nie tylko latem.

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem domu w Kołobrzegu, czy znalazłeś swój wymarzony dom w Zakopanem, oczywiste jest, że chcesz podjąć najlepszą decyzję dla swojego gospodarstwa domowego. Oznacza to uwzględnienie Twojego stylu życia, budżetu i wszystkich innych rzeczy, które mają największe znaczenie dla Twojej rodziny.

W Buy Electro PV dobieramy Twoją instalację fotowoltaiczną uwzględniając wszystkie Twoje indywidualne potrzeby.

RACHUNEK ZA PRĄD PRZYPRAWIA CIĘ O BÓL GŁOWY?

Dla wielu właścicieli domów wysoki rachunek za energię elektryczną jest siłą napędową poszukiwania bardziej energooszczędnych opcji. Większość naszych klientów kieruje się właśnie potrzebą obniżenia swoich miesięcznych wydatków za rosnące ceny energii elektrycznej. Inni chcą zabezpieczyć się przed podwyżkami tych cen, które regularnie wzrastają.

Posiadając własną elektrownię z paneli słonecznych możesz obniżyć swoje rachunki nawet do 90%. Na fakturze za energię pozostaną tylko opłaty stałe w wysokości parunastu złotych miesięcznie.
OCHRONA PRZED PRZERWAMI W ZASILANIU

Wszyscy wiemy, jak to jest cierpieć z powodu przerwy w dostawie prądu. W tej chwili może się wydawać, że przerwy w dostawie prądu są możliwe do uniknięcia dzięki tzw. bankom energii, które obecnie stają się coraz bardziej popularne.

Dzięki zastosowaniu specjalnego rodzaju falownika – tzw falownika hybrydowego – oraz specjalnej baterii, możemy cieszyć się własnym prądem nawet podczas awarii publicznej sieci energetycznej.

O szczegóły zapytaj naszego doradcę. Pamiętaj, że wycena Twojego projektu własnej instalacji fotowoltaicznej jest zupełnie bezpłatna i nie wymaga od Ciebie żadnej wiążącej decyzji. Uruchom z nami swoją elektrownię słoneczną i zyskaj niezależność energetyczną.
DOGODNE OPCJE FINANSOWANIA I DOPŁATY?

Obecnie w Polsce istnieje kilka form dotacji dla instalacji fotowoltaicznych takich jak „Mój Prąd” czy Ulga Termomodernizacyjna.

Można również skorzystać z bardzo atrakcyjnych form finansowania, przy których miesięczna rata jest najczęściej niższa lub równa obecnemu, miesięcznemu rachunkowi za prąd.

W takiej sytuacji warto sobie zadać pytanie: „Komu chcę płacić te pieniądze? Sprzedawcy prądu do końca życia? Czy może spłacić w kilka lat własną elektrownię i się od tych rachunków uwolnić?”
ZMIANY W PRZEPISACH PRAWA?

Od dłuższej chwili docierają do nas głosy o planowanych zmianach w przepisach Ustawy o Odnawialnych Źródłach Energii, które niekoniecznie będą korzystne dla przyszłych posiadaczy własnych elektrowni fotowoltaicznych.

Jako, że prawo nie działa wstecz, warto rozważyć inwestycję już teraz, aby korzystać z obecnie obowiązujących przepisów i zasad rozliczania wyprodukowanej energii.

Jeśli masz pytania, chcesz poznać wycenę swojej własnej elektrowni to skontaktuj się z nami – wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i pomożemy Ci przejść na odnawialną, czystą energię.

Podobne posty

Systemy słoneczne o mocy 5 kW

Systemy słoneczne o mocy 5 kW

Systemy fotowoltaiczne o mocy 5 kilowatów (5 kW) stały się jednymi z najpopularniejszych rozmiarów w Polsce dzięki połączeniu wysokiej wydajności energetycznej i świetnej relacji jakości do ceny, którą zapewniają.Ile paneli i ile miejsca na dachu jest potrzebne dla...