Buy Electro PV
Moduły fotowoltaiczne - Buy Electro PV

Buy Electro PV

Moduły fotowoltaiczne

Prowadzimy sprzedaż hurtową modułów fotowoltaicznych (pot. paneli słonecznych, paneli i ogniw solarnych) od renomowanych producentów.

Szeroki wybór paneli słonecznych od renomowanych producentów

W ofercie naszej hurtowni paneli fotowoltaicznych dostępne są najwyższej jakości panele solarne w konkurencyjnych cenach. Wśród dostępnych modułów fotowoltaicznych znajdują się panele od renomowanych światowych producentów części PV, takich jak:

Longi,
Hyundai,
Ja Solar,

W ostatnim czasie rozszerzyliśmy swoją działalność na rynek europejski, aby dostarczać rozwiązania instalatorom systemów fotowoltaicznych w całej Europie.

Panele PV

Co musisz wiedzieć przed instalacją.

Przy wyborze najlepszego rozmiaru paneli słonecznych do instalacji systemu fotowoltaicznego bardzo ważne jest, aby pamiętać o kilku kluczowych czynnikach.

Ile kosztują panele fotowoltaiczne?

Koszt panelu słonecznego zależy częściowo od:

  • jego pojemność (w watach),
  • rozmiar fizyczny,
  • Marka,
    jakość materiałów,
  • trwałość / długowieczność (lub okres gwarancji)
  • oraz wszelkie certyfikaty, jakie może posiadać panel słoneczny.

Cena, którą zapłacisz, będzie również zależeć od liczby paneli w pakiecie, jeśli kupujesz pełny system. Im więcej modułów w systemie, tym ogólnie rzecz biorąc, niższy koszt jednostkowy.

Jednak wybór paneli fotowoltaicznych wyłącznie ze względu na cenę nie jest mądry. To, co wybierzesz, może nie pasować do obszaru, w którym chcesz go zainstalować, lub marka/model może nie mieć niezbędnych certyfikatów, aby kwalifikować się do rabatów rządowych .

Tolerancja

Jest to zakres, w którym panel przekroczy lub nie osiągnie swojej mocy znamionowej. Na przykład zakupiony moduł fotowoltaiczny może mieć moc znamionową równą 200 W. Jednak ze względu na problemy z kontrolą jakości moc wyjściowa w idealnych warunkach może w rzeczywistości wynosić tylko 195 W. Dodatnia ocena tolerancji oznacza, że ​​moduł wygeneruje nie tylko 200 watów, ale być może więcej w standardowych warunkach testowych.

Trwałość / Długowieczność / Gwarancja

Trwałość lub długowieczność gwarancji na panele fotowoltaiczne jest ważna z wielu powodów – może świadczyć o zaufaniu producenta do jego produktów. Renomowane panele fotowoltaiczne będą miały gwarancję wydajności na okres 25 lat.

Należy jednak pamiętać, że gwarancja jest honorowana tak długo, jak firma działa. To kolejny powód, aby wybrać dobrze znaną markę modułów, zamiast kupować niejasną, tanią markę, która może zniknąć z dnia na dzień.

Ponieważ najprawdopodobniej nie kupisz paneli fotowoltaicznych bezpośrednio od producenta, ważny jest również wybór instalatora i sprzedawcy. Najlepiej wybrać firmę instalacyjną, która jest agentem serwisowym w zakresie prac gwarancyjnych na panele fotowoltaiczne dla wybranego przez Ciebie producenta. Dzieje się tak, ponieważ jeśli napotkasz problem, czas rozwiązania problemu będzie znacznie krótszy.

Sprawność konwersji

Efektywność sposobu, w jaki panel słoneczny przekształca światło w energię elektryczną, określi, ile energii generuje twój system. Jeśli dwa panele słoneczne kosztują tyle samo, ale jeden ma wyższą wydajność konwersji, to ten moduł zapewnia lepszy stosunek jakości do ceny. To znaczy przy założeniu, że deklarowane wydajności są prawidłowe.

Rozmiar i moc w watach

Wydajność panelu słonecznego w watach będzie miała bezpośredni wpływ na koszt, ponieważ panele słoneczne są zwykle wyceniane i porównywane w złotówkach za wat. Waty są powiązane z mocą wyjściową każdego modułu. Oznacza to, że panel o mocy 100 W zainstalowany i działający w idealnych warunkach będzie generował 100 watogodzin energii elektrycznej na godzinę. Panel o mocy 200 W będzie generował 200 watogodzin na godzinę. Dlatego spodziewaj się, że zapłacisz nawet dwukrotnie wyższą cenę za panel 200 W w porównaniu z kosztem zakupu modułu 100 W.

Moc wyjściowa panelu wpływa również na rozmiar panelu, co oznacza, że ​​panel 200 W będzie większy niż moduł 100 W. Rodzaj ogniw fotowoltaicznych użytych do jego produkcji determinuje również wielkość panelu fotowoltaicznego. Kluczową kwestią do rozważenia jest to, czy rozmiar systemu jest wystarczający do zasilania urządzeń, a panele słoneczne będą fizycznie pasować do obszaru, w którym chcesz je zainstalować.

Twoja południowa powierzchnia dachu to bardzo cenna nieruchomość zasilana energią słoneczną , więc musisz dokładnie rozważyć swoje plany na przyszłość. Jeśli na pewnym etapie będziesz chciał zainstalować więcej paneli słonecznych, musisz upewnić się, że będziesz mieć na to miejsce. W przeciwnym razie może się okazać, że konieczna będzie wymiana istniejących modułów na długo przed końcem ich okresu użytkowania.

Ile pieniędzy zaoszczędzisz korzystając z energii słonecznej?

System fotowoltaiczny spłaca się od dwóch do siedmiu lat – po tym czasie można zacząć liczyć oszczędności.

Czas spłaty różni się w zależności od tego, gdzie mieszkasz.

Pytania? Skontaktuj się z naszym zespołem przyjaznych ekspertów, aby uzyskać bezpłatną, niezobowiązującą poradę dotyczącą najlepszych paneli fotowoltaicznych i pełnych systemów dostosowanych do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami

Media Społecznościowe